Jestem z warszawy, od czasów szkoły w 2020 zajmuje się grafiką. Ostatnio więcej uwagi poswiecam grafice 3d i wizualizacji. Czasem czytam książki, a czasem rzucam się w wir seriali czy youtuba. kocham morze nawet to polskie. Jestem cicha i spokojna, ale mam nerwice i adhd.